KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12044159

nr 1204 4159

Stanislaw Wysocki

(f. 1949), Polen

Skulptur, Abstrakt kvinna, brons. Signerad, daterad 1988, numrerad 8/12. Höjd: 34 cm

Stanislaw Wysocki, polsk bildkonstnär född 1949.

Utrop:

2.400 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 17 september 2018
kl 19:57:30

Stanislaw Wysocki

Läs mer om Stanislaw Wysocki